Kurumsal Web Tasarım İhtiyaçlarınız

Günümüzün teknolojisi olan yazılımın herkese ulaşılabilir hali olan web tasarım sürecini sizde keşfedin. Aldığınız bu özel hizmeti hangi teknolojilerle buluşturduğumuza yakından bakın.

İletişim

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Web sitenizin içeriğini web tasarımcınıza internet aracılığıyla ulaştırabilir, web tasarımcınız ile karşılaşmanıza hiç gerek olmadan web çalışmanızın nasıl ilerlediğini internet üzerinden de takip edebilirsiniz. Burada önemli olan web tasarımcınızın, işini ne kadar iyi yaptığıdır nerede olduğu değildir.  

Neler Yaptık?

10 yılı aşkın bir süredir, hakkını vererek ve dürüstçe çalışarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz.

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım hakkında müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular ve bu sorulara verdiğimiz yanıtlar aşağıda yer almaktadır. Başka bir sorunuz var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web tasarım, son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının, yazılımını, tasarımını ve güncellenmesini ifade eder.

Teknolojik açıdan gelişen bir dünyada kurumsal bir web sitesi sahibi olmak her türlü firmanın ihtiyacı olmaya başlamıştır. Çünkü artık müşterilerin çoğu internet üzerinden gelmektedir.

Web tasarım hizmetinde fiyatlar, birçok faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat belirlemeye önemli etkide bulunan birçok özellik vardır ve bunların hepsi ayrı birer detay olarak farklı yaptırımları gerektirir.

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Kurumsal Web Tasarım çalışması müşterimiz ile birlikte yapılan çalışmalar doğrultusunda yaklaşık 10 gün içerisinde tamamlanabilmektedir.