Kurumsal

2014 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Fortech Yazılım, geçen 8 yıllık süreçte Türkiye’nin, en büyük yazılım ve tasarım firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Web  tasarım çalışmasında müşterilerin ihtiyaçlarına göre birden fazla perspektifi doğru amaç için kullanmaya özen gösteriyoruz. Her geçen gün dijitalleşen dünyada yeni akımları, farklı trendleri endüstriyel bir platformda pazara sunmak için sürekli öğreniyor ve karşılıklı deneyimlerden yenilikçi öğretileri çıkarıyoruz. Bir ürün, bir fikir veya bir vizyon için geliştirdiğimiz tasarım, yazılım ve SEO çalışmalarımızı kurumsal kaynak planlamalarına büyük bir özveriyle entegre ediyoruz.

some-alt

15 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Fortech Yazılım, sınır tanımayan eşsiz tasarımlarıyla birlikte web tasarım ve yazılım alanında kaliteli işler başardık.

Aynı zamanda arama motoru algoritmalarını yakından takip eden ekibi ile sürekli Ar-Ge çalışmaları yapmış ve bu alandada uzmanlığını kanıtlamıştır.