Web Tasarım

İOS Cihazlara Kurumsal Mail Kurulumu

Bugün sizlerle İOS cihazlarınıza kurumsal e-posta kurmayı görsellerle birlikte adım adım anlatacağız, İOS cihazınıza aşağıdaki adımları tamamladıktan sonra email adresinizi oluşturabilirsiniz. Bloğumuzdaki faydalı diğer içeriklere ulaşmak için buradan göz atabilirsiniz. Güncel gelişmeleri öğrenmek için bizi takip etmeyi unutmayın! Yazımızda İOS mail kurulumunu anlattık eğer android cihazınızda varsa buradan android mail kurulumu yazısına ulaşabilirsiniz.

Aşağıda ki yönergeleri dikkatlice takip edip kurulum aşamasını tamamlayabilirsiniz, kurulum yaparken herhangi bir sorunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Daha profesyonel şekilde hızlı adımlarla büyümek istiyorsanız dijital danışmanlık hizmetlerimize başvurabilirsiniz Web Tasarım, Web Yazılım, E-Ticaret, Seo, Ads Reklamcılığı vb. alanlarda sizlere danışmanlık vermekten büyük kıvanç duyarız.

Ayarlar menüsünden Mail,Kişiler,Takvimler ‘e girin.
Hesap Ekle ‘ye tıklayın.

Aşağıdaki ekran gelecektir. Ekranın en altında yer alan Diğer ‘e tıklayın.

Aşağıdaki ekran gelecektir. Burada Mail Hesabı Ekle‘ye basın.

Aşağıdaki ekran gelecektir. Ad Soyad kısmında Türkçe karakter kullanabilir istediğinizi yazabilirsiniz. Burası karşı tarafta maili gönderen kişi olarak görünecektir.
E-posta kısmına eklemek istediğiniz email hesabını resimde görüldüğü gibi yazın.
Bu emaili oluştururken belirlediğiniz parolayı girin. En üst sağ köşedeki Sonraki yazısına tıklayın.

Aşağıdaki ekrana eksik olan verileri aşağıdaki örnekler doğrultusunda girin.
mail.webadresim.com yerine Açılış emailinde yazan ip adresini de yazabilirsiniz.
Imap seçerseniz: Emailleri sunucu tarafında tutar. bilgisayar üzerinde Outlook gibi programlarda kullanıyorsanız, mailiniz oraya da gelir.
POP seçerseniz: Emailleri telefona indirir. Bilgisayar üzerinde Outlook gibi programlar kullanıyorsanız, oraya gelmez. Telefona inmiş ve sunucudan silinmiştir.

Aşağıdaki ekran geldiği zaman Evet‘e basın.

Aşağıdaki ekran geldiği zaman Sürdür‘e basın.

Email hesabınız kuruldu. Kaydet yazısına tıklayarak işlemi tamamlayın.

Artık İOS cihazınız üzerinden email alıp gönderebilirsiniz.

“İOS Cihazlara Kurumsal Mail Kurulumu” için bir cevap

  1. […] Yazımızda Android cihazların kurumsal mail kurulumunu anlattık İOS cihazınız var ise buradan İOS cihazlar için mail kurulumu olan blog yazımıza ulaşabilirsiniz. Profesyonel şekilde […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comments

[…] Yazımızda Android cihazların kurumsal mail kurulumunu anlattık İOS cihazınız var ise buradan İOS cihazlar için mail kurulumu olan blog yazımıza ulaşabilirsiniz. Profesyonel şekilde […]

Write A Comment