Google Ads Reklamları

Google partneri olarak Ads reklamcılıkta tüm süreci beraber yönetiyoruz, reklamlarınızı ihtiyaçlarınıza göre hazırlıyoruz. Arama Ağı, Alışveriş Reklamları, Youtube Video Reklamlarınızı profesyonel olarak yönetelim.

Teklif Al
some-alt
670x561

Google Ads Reklamları alanında başarı kaydeden bir ekip olarak, siz müşterilerimizle aynı dilde konuşmaktan gurur duyuyoruz! Sektör dilindeki karmaşık ifadelerden ziyade daha şeffaf ve daha anlaşılabilir olmayı tercih ettik.  Adwords uzmanlarımızın reklam çalışmalarıyla binlerce ziyaretçiyi “potansiyel müşteriye” dönüştürüyoruz.

Reklam Optimizasyonu ile Maximum Performans Minimum Maliyet

Hesabınız en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz, reklamlarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır. Yüksek kalite puanı hedefi ile Ads İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanmanız ve maliyetlerinizin düşürülmesi mümkün olur. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz.

Reklamlarınızı İş Ortağı Partnerle Yönetin

Türkiye’nin ilk Google Partner ajansları arasında oluşumuz bize yüksek bilgi ve tecrübe sağlarken, Google’ın da desteği ile her gün kendini geliştirmeye devam eden bir ekibe sahip olduk.

Uzman ekibimizle birlikte performans odaklı reklam vermek için hemen bizimle iletişime geç!

Remarketing Reklamları

Remarketing reklam modeli sizi daha önce ziyaret etmiş, size ihtiyaç duymuş ve muhtemelen ileride de duyacak olan kişilerin hedeflenmesidir. Fortech reklamlarınızın en doğru insanlara gösterilmesi için remarketing hizmeti de sunuluyor.

İzleme Kodu Entegrasyonu

Uzman ekibimiz doğru analiz için Google Ads, Search Console, Google Tag Manager, Google Analytics kodları web sitenizin gerekli alanlarına entegre eder.